www.bonprix.pl – Bon prix

Czerwiec 17, 2008

http://www.bonprix.pl – Bon prix jest Domem Sprzedaży Wysyłkowej, wchodzącym
w skład największego koncernu tego typu na świecie, OTTO Versand z Hamburga. Działalność swą prowadzi w kilku największych państwach europejskich: Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Szwajcarii oraz Rosji.W Polsce jest od 1991r.
Nośnikiem oferty sklepu jest katalog, który można otrzymać na każde życzenie gratis. Część katalogów trafia do sprzedaży za pośrednictwem placówek Poczty Polskiej, Ruchu
i prywatnych kolporterów oraz znajduję się na stronie internetowej http://www.bonprix.pl.
W bon prix kupujecie bez obaw, ponieważ wszystkie nasze artykuły objęte są korzystnym systemem zwrotów i reklamacji. Artykuły zamieszczone w katalogu są importowane z całego świata, a coraz większa ich część produkowana jest w Polsce. Proces produkcji przebiega pod ścisłym nadzorem bon prix.
Klientami bon prix są przede wszystkim kobiety, ale proponujemy także artykuły dla mężczyzn i dzieci. W naszej ofercie katalogowej każdy z Państwa znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. Błyskawicznie realizowane są zamówienia, które można złożyć drogą pocztową, telefonicznie, za pomocą faxu lub przez Internet http://www.bonprix.pl.
Bon prix to zakupy w domowym zaciszu, w otoczeniu rodziny, przyjaciół, gdzie każdy znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie, w każdym rozmiarze i korzystnej cenie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: